Read More
Polecane Edukacja

Zwiększ szanse na edukacje swojego dziecka!

Nie od dzisiaj wiadomo, że nauka poprzez zabawę jest najlepszym sposobem do zwiększenia efektywności wśród uczniów czy studentów. Interaktywne zajęcia i gry edukacyjne pozwalają na lepsze zrozumienie prezentowanego materiału.

Nowe rozwiązania

Jednym z takich rozwiązań są platformy edukacyjne. Głównym zadaniem tych stron jest podniesienie efektywności w uczeniu oraz zwiększenie wiedzy na tematy, w których uczeń czy student potrzebują pomocy. E-learning jest dzisiaj przyszłością, a jego zalety są widoczne od samego początku korzystania z nich.

Najlepszy wybór

Squla jest to platforma edukacyjna, która jest skierowana dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz tych uczęszczających do klas 1-6 szkoły podstawowej. Założeniem projektu jest nauczanie właśnie poprzez zabawę. Dzięki czemu uczestnicy kursu nie odczuwają nadmiernej presji, a wręcz przeciwnie – podchodzą do edukacji jako do rozrywki.

Program obejmuje 40 000 zadań. Występują one w postaci misji, quizów czy gier. Każda tych technik może być dostosowana do poziomu zaawansowania ucznia. To nowatorskie podejście skutkuje tym, że dzieci zacznie chętniej zabierają się do nauki. Co więcej, dzięki temu innowacyjnemu projektowi są w stanie osiągnąć o wiele lepsze efekty niż przed czasem korzystania z kursu.

Squla gwarantuje rozwój w zakresie matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, przyrody, języka niemieckiego, historii i społeczeństwa, muzyki, plastyki, zajęć komputerowych oraz zajęć technicznych. Projekt proponuje edukację poprzez szeroko pojęte gry interaktywne, filmy edukacyjne oraz zabawę.

Twórcy platformy zapewnili swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Przykładem tego jest nauka języka angielskiego, która jest prowadzona przy współpracy z Oxford University Press. To również świetny sposób na utrwalenie oraz powtarzanie materiałów już zdobytych w szkole. Ze Squla mogą swobodnie korzystać dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Razem z kontem dziecka również rodzice mają dostęp do platformy. Konto rodzicielskie pozwala m. in. na dokonywanie zmian w profilu dziecka oraz bieżące sprawdzanie postępów, jakie robi ich pociecha. Dostęp i kontrola są możliwe przez 24 godziny. Co tydzień rodzie otrzymują także raporty, dzięki czemu można skupić się na poprawieniu tych obszarów, które sprawiają dziecku największe problemy.

Co ciekawe, platforma swoim podejściem czerpie z myślenia amerykańskiego. Świadczy o tym aplikacja, która umożliwia wysyłanie pochwał oraz motywowanie dziecka do dalszej edukacji. To nowe podejście w dbaniu o wiedzę i zaangażowanie najmłodszych.

Wybierz dobrze!

Wybranie odpowiedniej platformy edukacyjnej sprawia wiele problemów, szczególnie przy tak wielu możliwościach znajdujących się na rynku. Warto więc dobrze sprawdzić, która z proponowanych ofert najbardziej odpowiada dziecku.

Od tego będzie zależał nie tylko komfort najmłodszych domowników, ale także ich dalszy rozwój osobisty oraz zawodowy. Dlatego należy zainwestować w najbardziej praktyczne i łatwe w użytkowaniu rozwiązania.